

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSA-112-S-T
SSW-111-02-G-S-RA
61001011921
FLHR3C008C0
SSQ-118-03-G-D
SMM-110-02-S-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00