

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
SSM-106-L-SV
M80-8501245
QSE-060-01-L-D-A
SMS-112-01-G-S
75915-412LF
SLM-107-01-G-S
ESQ-108-14-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00