

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
SSA-120-W-T
FLE-105-01-G-DV-K-TR
803-87-010-10-001101
M50-3001045
CLM-110-02-F-D-P-TR
DF9-41S-1V(32)
AW 127-32/Z-HP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00