

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MMS-110-01-L-SV
QSH-040-01-L-D-DP-A-K-TR
FLE-113-01-G-DV-A
SFM-120-02-S-D-A-K-TR
SMH-104-02-G-S
LSH-030-01-G-D-A
HLE-105-02-G-DV-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00