

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MMS-107-01-L-SV
224512 / 224512-E
SS5-30-3.00-L-D-K-TR
G88MP241028CREU
SSM-108-L-SV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00