

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
SMM-110-02-L-S
QSE-060-01-L-D-A
SQT-108-03-L-D
ESQ-105-44-G-D
HLE-110-02-G-DV-A
ESQ-113-14-G-D
1-6450869-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00