

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
CLP-103-02-G-D-BE
SSW-113-02-G-S-RA
SSW-108-01-L-D
ERF8-013-05.0-L-DV-TR
SFMH-105-02-L-D-WT
BCS-124-L-S-TE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00