

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5 A, 1.6A |
| Voltage Rating | 194 V |
| Series | ERF5 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
61000611921
ESQ-126-38-G-D
BSH-060-01-L-D-A-TR
HLE-113-02-L-DV
M80-4861005
CLP-110-02-F-D-BE
MMS-117-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00