

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
BL1-036-A-700-95
ERF8-030-05.0-S-DV-L-TR
SSQ-116-04-G-D
SQT-120-01-L-Q
SSW-118-01-G-D
ASP-137969-01
ESQ-113-44-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00