

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 36 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
G88MP121020CREU
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
ESQ-108-14-T-S
SQW-110-01-F-D
CLE-130-01-G-DV-A
ESQ-113-12-L-D
BCS-110-L-D-DE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00