

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
SMM-104-02-S-D
1MM-R-D06-VS-00-F-TRP
M50-4300545
G40H2132222HR
SMM-107-02-L-D
ESW-106-23-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00