

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
QSH-060-01-H-D-A
SSM-108-L-SV-K-TR
62301021021
CLP-110-02-L-DH-A
SFMC-104-01-L-D
8925E-020-179-F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00