

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 140 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5 A, 1.6A |
| Voltage Rating | 194 V |
| Series | ERF5 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
62001011821
ESQ-108-14-T-S
SSW-126-01-G-S
SFMC-120-02-L-D
ESQ-105-14-G-D
SSQ-118-03-G-D
SMM-108-02-S-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00