

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
M20-7830542
FLHP4C008C0
610124249221
BCS-104-L-S-HE
SSW-136-01-G-D
SSW-124-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00