

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
SSW-150-01-T-D
IPBS-108-01-T-D-GP
BL2-072-G-700-95
610010243021
91601-316LF
SSW-115-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00