

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SFM-105-02-L-DH-TR
BCS-106-L-D-TE
ST4-40-1.50-L-D-P-TR
61000611921
SFM-135-02-L-D-A
BCS-107-L-D-HE-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00