

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 450 V ac |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
M80-8502045
154743 / 154743-E
AW 127-32/Z-HP
SEAF-40-01-L-06-2-RA-GP-TR
SSW-112-01-S-D
SSW-107-22-G-D-VS
SSW-103-01-F-D-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00