

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
BCS-132-L-D-TE
61300615721
FLHT4P008C0
M300-FV1034500
BCS-120-L-D-PE-BE
SSM-116-L-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00