

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
SLW-106-01-T-S
SQW-122-01-L-D-VS
213274-0004
SSW-110-23-F-D
M80-5111042
UMPT-05-06.5-T-VT-SM-WT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00