

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | High-Speed Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
SQT-113-01-F-D-RA
62201421821
71609-305ALF
2-2314820-0
MMS-105-02-L-DV-P-TR
ESQ-106-33-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00