

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SFM-108-02-L-D
10159578-C231000LF
SL-132-TT-11
M52-5001045
SQW-117-01-L-D
RSM-106-02-L-S-P-TR
61301625721
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00