

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 38 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.7A |
| Voltage Rating | 225 V , 320 V |
| Series | ERI8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
UCC8-010-1-H-S-1-A
ESW-105-23-T-S
FLHM6P008A0
CLE-107-01-G-DV
SSW-120-22-F-D-VS-K
ESQ-125-12-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00