

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
CLP-105-02-F-DH
SSW-120-01-G-S
CLT-110-02-L-D-A-K-TR
SSM-105-S-DV-LC
M80-8880405
ESQ-120-33-L-D
LPHT-04-24-L-RT1-GP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00