

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
CES-113-01-T-D
610022243021
91601-310LF
SFM-115-02-L-DH-TR
M22-7140442
SSW-106-22-F-D-VS-K
CLT-110-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00