

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 38 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
SFM-140-L2-S-D-LC
CLP-103-02-L-D
76342-308LF
621044242921
CES-110-01-T-S
CES-126-01-T-S
SL-104-G-19
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00