

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 41.7A |
| Voltage Rating | 300 V ac, 424 V dc |
| Series | MPSC |
| Contact Material | Copper |
MHDAS2F020YDE10
SDL-112-T-12
61001021821
61003021821
CLT-110-02-L-D
CLP-103-02-L-DH-TR
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00