

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
SSM-120-L-DV-P-TR
MMS-102-01-L-DV
ESQ-112-14-G-D
FX8C-80S-SV5(91)
M80-4000000F1-04-325-00-000
SSW-123-01-T-D
SSQ-115-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00