

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSQ-106-03-F-S
CES-150-01-T-D
833-87-010-10-001101
ESQ-136-14-G-D
M22-7140442
1-5353190-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00