

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 275 V |
| Series | BSH |
| Contact Material | Bronze |
CLE-108-01-G-DV-A
SQT-112-02-F-S
M80-8880405
SSQ-106-04-F-S
CLE-107-01-G-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00