

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
CLP-110-02-L-D-P-TR
FLHT3C008A0
224515 / 224515-E
SQW-120-01-L-D-VS-A
M80-8400345
154718 / 154718-E
ESQ-125-33-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00