

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
SEAF-40-01-L-04-2-RA-TR
SSW-109-02-G-S-RA
HIF3FB-30DA-2.54DSA(71)
TX24-60R-6ST-H1E
1MM-R-D20-VS-00-F-TRP
216700-0509
ESQ-113-12-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00