

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
| Contact Material | Bronze |
CLT-120-02-L-D-A
ESQ-106-14-G-S
M80-5401642
SSW-105-02-S-D-RA
ESQ-105-12-G-D
503154-1690
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00