

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
DF19G-30P-1H(52)
SSQ-120-01-G-S
M80-4605042
SEAF-30-06.0-S-10-2-A-K-TR
DF11-20DS-2DSA(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00