

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
SSM-115-L-DV
SSM-125-L-DV
SQT-113-01-F-D-RA
SSQ-112-03-T-S
MLE-105-01-G-DV-P-TR
61001011921
SFM-125-02-S-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00