

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-102-12-G-S
FX8-80S-SV(21)
M22-7140642
SSQ-103-01-G-D
CLT-106-02-L-D-A
SFMC-105-03-S-D
ESQ-120-23-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00