

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 44 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
M300-FV1034500
61306421821
SFMC-104-02-L-D-K-TR
SSW-109-01-G-S
SQT-107-01-F-D
10164227-0704A1RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00