

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-104-02-G-S
IPS1-110-01-L-D-RA
SFM-130-02-S-D-A-K-TR
5134-B7A2 PL
MHDAS2F004YDE10
M22-6361242
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00