

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
71600-116LF
SQT-122-01-F-D-RA
SSW-115-02-T-S
ESQ-108-33-T-S
G125-FV10605L0P
SSQ-103-01-T-D
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00