

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
HCSD-05-01-N
610012243021
SFM-115-02-L-D-LC
ESQ-112-44-G-D
M22-6360842
CLP-126-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00