

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
SSW-105-01-L-S
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
SSW-109-01-F-D
CLT-106-02-L-D-BE-A-K-TR
SQT-120-01-L-Q
FLHT6C008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00