

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/11-STF |
| Contact Material | Tin |
SDL-120-T-10
SQW-107-01-L-D-VS-A
M80-5401222
DF11-16DS-2DSA(06)
SSW-115-02-T-D-RA
FLE-110-01-G-DV-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00