

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/11-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SFM-105-02-S-D-A-K-TR
ESQ-126-38-G-D
FLHS2P008A0
ERF5-075-05.0-L-DV-K-TR
SSM-108-L-SV
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
1MM-R-D03-VS-00-H-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00