

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 1.2A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 26-FWL |
| Contact Material | Copper |
SQT-104-01-F-D
62001021821
ESQ-106-12-G-D
SSW-110-23-F-D
CLM-116-02-F-D
FLHP2P008A0
ESQ-120-23-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00