

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | AMPMODU System 50 |
| Contact Material | Copper |
61304011821
SEI-110-02-G-S-AB
613016216921
FLHS6P008C0
ESQ-106-14-G-S
M50-3005045
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00