

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/13-ST |
| Contact Material | Tin |
HLE-102-02-F-DV-BE-TR
BCS-110-L-S-PE
61302821821
M50-3000545
CLP-110-02-G-D-P-TR
SMM-110-02-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00