

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBU 2.5/ 8-STF |
| Contact Material | Tin |
M20-6152005
SSQ-106-04-G-S
IPS1-105-01-L-D
HDASE041YD6A-000LF
SSQ-108-02-G-D
CES-122-01-T-S
LSH-030-01-G-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00