

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 160 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | WR |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
SEAF-30-05.0-L-08-2-A-K-TR
G88MP161020CREU
CLM-106-02-F-D
SFMC-125-01-S-D
FLHT4P008A0
M80-5430442
SSQ-124-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00