

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/13-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SSQ-110-04-F-S
SSQ-122-01-T-S
SSQ-108-03-F-S
SSQ-110-23-F-S
G88MP221028CREU
FLE-104-01-G-DV
FX2-52S-1.27DSL(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00