

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/13-STF |
| Contact Material | Tin |
CLT-106-02-L-D-BE-A
QRM8-026-02.0-L-D-A-1
613013143121
M300-MV30645M1
SSW-106-02-F-D-RA
CES-110-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00