

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/15-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
TLE-106-01-G-DV-K-TR
61307221821
ESQ-120-14-G-S
SQT-105-01-L-D
61001013321
SFML-125-T2-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00